15 Anja Stamenković 90'
    16 Sanja Stanković 78'
Lavice Dubočica - Spartak DOO 4:2 (1:2)

N

akon solidne igre i 3 osvojena boda u prvom kolu, "B" ekipa Spartaka se nadala da će na gostovanju u Leskovcu, u drugom kolu, uzeti makar jedan bod. Prvo poluvreme je manje-više proteklo u žustroj igri oba tima i blagoj dominaciji "golubica", pa se na odmor otišlo za Spartak povoljnim rezultatom od 1:2.

U drugom poluvremenu domaće igračice su pokazale bolji mentalitet, više motiva i želje za dokazivanjem, potpuno su preokrenule igru i dotukle subotičku ekipu sa tri postignuta gola za konačnih 4:2. U ekipi Spartaka d.o.o. posebno se istakla Georgina Pataki koja kontinuirano pokazuje snažan karakter i veliki potencijal.

Uprava kluba, gledano u celini, ne može biti zadovoljna ni rezultatom, niti odnosom prema igri. Za očekivati je da se u dogledno vreme preispita rad ekipe i stručnog štaba.

Spartak d.o.o. trenutno zauzima 6. mesto na tabeli.
U narednom 3. kolu "golubice" će na domaćem terenu ugostiti ekipu beogradskog Rada.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Leskovac, Gradski stadion. DATUM: 23. 08. 2020. od 11:00 h. SUDIJA: Ivana Čolaković. ASISTENTI: Jelena Cojkić i Andrea Marinković.