14 Aleksandra Lazić 66'
    15 Nataša Mijailović 81'
    16 Sanja Vujević 46'
Loznica - Spartak DOO 0 : 6 (0:2)

Na gostovanju u Loznici mlade "golubice" su ostvarile ubedljivu pobedu sa 6 datih golova. Čvrsta odbrana domaćih igračica je kapitulirala tek pred kraj prvog poluvremena. Prvo je Zorana Abraham u 43. minuti postigla gol sa bele tačke, a samo minut kasnije Georgina Pataki je povisila rezultat na 0:2.

U drugom poluvremenu "golubice" su bile konkretnije. Goleadu je započela Milica Šarić u 63. minuti, a priključila se Vanja Petrović sa dva ekspresna gola, u 74. i 78. minuti, da bi tačku na meč stavila Zorana Abraham u 80. minuti.

• Zorana Abraham, 43. (KU) i 80. min
  • Georgina Pataki, 44. minut
  • Milica Šarić, 63. minut
  • Vanja Petrović, 74. i 78. minut

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Loznica, stadion: FК "Radnički Stobeks" Кlupci. DATUM: 05. 09. 2020. od 17:00 časova. SUDIJA: Jovana Polić. ASISTENTI: Aleksandra Кojović i Bojana Šćepanović. DELEGAT: Mirjana Radovanović.

U narednom 5. kolu mlade "golubice" na svom terenu dočekuju trenutno devetoplasiranu ekipu Heroj-Polet (Jajinci). Nadamo se trećoj pobedi u nizu.