15 Anđela Maljan
    17 Tatjana Milosavljević
    19 Barbara Berček
Spartak d.o.o. - Mačva 3 : 3 (2:2)

U direktnom sudaru sa glavnim konkurentom, šabačkom Mačvom, domaće igračice su na svom terenu uspele da izgube 2 boda i sačuvaju poziciju iza Mačve. Neiskorišten penal i mnogo žutih kartona.

Spartak je poveo golom Marije Rajić u 15. minuti, ali je radost kratko trajala. U 27. minuti Jovana Janković izjednačuje na 1:1, a samo 4 minuta kasnije Tatjana Graovac dovodi Mačvu u vođstvo od 1:2. Pet minuta pre završetka prvog poluvremena Staša Đokić je poravnala rezultat na 2:2.

U 70. minuti Zorana Abraham nije iskoristila priliku sa bele tačke, pa je 7 minuta kasnije stigla kazna od Jovane Pavlović za rezultat 2:3. Četiri minuta kasnije Marija Rajić postiže izjednačujući gol za 3:3.

Nakon 7 kola na tabeli vodi Zvezda B sa 16 bodova, a prate je Mačva sa 16 i Spartak sa 14 bodova. Sa nešto lošijom gol razlikom ali istim brojem bodova su leskovačke Lavice.

U sledećem 8. kolu Spartak d.o.o. na dočekuje Radnički 2012 iz Niša, koji za "golubicama" zaostaje samo jedan bod.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Subotica, Gradski stadion, pomoćni teren.. DATUM: 27.09.2020. od 14:00 h. SUDIJA: Jelena Međedović. ASISTENTI: Ivana Jovanović i Aleksandra Stojanac. DELEGAT: Radivoj Muškinja.