15 Barbara Berček 83'
    16 Mila Кozlica 68'
    17 Tatjana Milosavljević 68'
Spartak d.o.o. - Radnički 2012 8 : 0 (4:0)

Po lepom i sunčanom vremenu, u fer i korektnoj igri, "golubice" su prikazale bolju i efikasniju igru od gošći iz Niša, te zasluženo ostvarile pobedu visokim rezultatom. Staša Đokić je sa ukupno 9 postignutih golova na poziciji drugog strelca Prve lige iza vodeće Sofije Sremčević.

Golubice priredile goleadu

G

oleadu je otvorila robusna Milica Šarić već u 4. minuti. Rezultat na 2:0 je povisila visprena Marija Rajić, a na 3:0 lucidna Staša Đokić. Neposredno pred završetak prvog poluvremena, u 43. minuti, u listu strelaca se upisuje i tanana Vanja Petrović. Bio je to njen 4 gol u prvenstvu.

Nije bilo lako gostujućoj ekipi ni u nastavku igre. U 50 minuti se isplatila borbenost Gabrijele Jović i Subotičanke vode sa 5:0. Staša Đokić se po drugi put upisuje u listu strelaca u 60. minuti. Narednih 20 minuta gošće su uspele da odole napadima domaćih igračica. U 80. minuti Gabrijela Jović postiže sedmi gol, a Staša Đokić samo minut kasnije stavlja tačku na meč za konačnih 8:0.

Nakon osam odigranih kola Spartak d.o.o. je na 3. mestu sa 17. bodova, a ispred su Mačva sa 19 i Zvezda B sa 22 boda.

Sledeću utakmicu "golubice" gostuju u Kruševcu šestoplasiranoj ekipi Napredak-Junior 2018.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Subotica, Gradski stadion, pomoćni teren. DATUM: 04.10.2020. od 15:00 h. SUDIJA: Zorana Stoiljković. ASISTENTI: Ljubica Čubrilo i Jelena Trninić. DELEGAT: Ilija Vukanović. VREME: sunčano i toplo 25° C