13 Todora Đorđević 90'
    15 Anđelina Кostić
    16 Marija Sretenović
Napredak-Junior - Spartak d.o.o. 4 : 3 (2:1)

Golubice se iz Kruševca vraćaju pognute glave. Nađa Gavrilović, fudbalerka Napretka, postigla 3 gola. Vanja Petrović i Milica Šarić ublažile poraz Spartaka.

Prevelike oscilacije u igri golubica

G

olubice se iz Kruševca vraćaju pognute glave zahvaljujući, pre svega, raspoloženoj Nađi Gavrilović koja je čak tri puta loptu usidrila u mrežu gostujućeg Spartaka.
Prvi gol Nađa Gavrilović postiže u 19. minuti. Napredak je poveo sa 1:0. Tri minuta kasnije Vanja Petrović je poravnala na 1:1. A u 38. minuti golom Suzane Petronijević Napredak ponovo ima prednost od 2:1.

Pet minuta nakon početka drugog poluvremena Nađa Gavrilović povisuje prednost Napretka na 3:1. U 62. minuti ponovo je Vanja Petrović ta koja smanjuje rezultat, ovoga puta na 3:2. Šest minuta kasnije Milica Šarić poravnava na 3:3. Činilo se da tada da će stvari krenuti boljim tokom po Spartak. Ali radost golubica je bila više nego kratkog veka. Samo dva minuta kasnije, tek što su krenule sa centra, fudbalerke Napretka preko Nađe Gavrilović stižu i do pobedonosnog gola. Konačan rezultat 4:3.

Golubice su i pored ovog poraza zadržale 3. poziciju na tabeli dok se Napredak sa utakmicom više popeo sa šeste na petu poziciju.

U sledećem kolu Spartak d.o.o. na svom terenu dočekuje lidera Prve lige Srbije za žene, ekipu Zvezda B 2018.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Кruševac, SC Ratomir Mičić Miče. DATUM: 10.10.2020. od 15:00 časova. SUDIJA: Jovana Polić. ASISTENTI: Aleksandra Кojović i Marijana Rajović. DELEGAT: Marko Antić.