13 Nada Jovanović
    15 Tamara Trajković 87'
    18 Jovanka Vidanović
Jedinstvo - Spartak d.o.o. 3 : 4 (1:1)

Prolećni nastavak takmičenja u Prvoj ligi Srbije za žene počeo je uspešno za Spartak d.o.o. koji je trenutno u gornjoj trećini tabele na 4. mestu.

Tri gola Vanje Petrović

U

rezultatski dinamičnoj utakmici domaće igračice su povele tek 5 minuta pred završetak prvog poluvremena. Samo dva minuta kasnije Vanja Petrović poravnava na 1:1.
Tek što je počelo drugo poluvreme (49. minut) Vanja Petrović postiže svoj drugi gol za 1:2. Deset minuta kasnije (59. minut) Jedinstvo poravnava rezultat na 2:2. Stručni štab Spartaka u 61. minuti u igru uvodi Monju Jošić koja 3 minuta kasnije postiže gol za 2:3. Izuzetno raspoložena Vanja Petrović je u 67. minuti i treći put uspela da zatrese mrežu Jedinstva za rezultat 2:4 u korist gostujuće ekipe. U 72. minuti Maša Džunić postiže konačan skor i smanjuje rezultat na 3:4.

Spartak d.o.o. je trenutno u gornjoj trećini tabele na 4. mestu.

U sledećem 13. kolu Spartak d.o.o. na svom terenu čeka šabačku Mačvu.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Pirot, Gradski stadion. DATUM: 07.03.2021. 14:30 h. SUDIJA: Jelena Cojkić. ASISTENTI: Aleksandar Trandafilović i Mladen Vasiljković. DELEGAT: Velimir Miljković. VREME: Vedro