Spartak d.o.o. - Lavice Dubočica 3 : 0 (2:0)

Disciplinovanom igrom subotičanke ostvarile novu pobedu. Spartak d.o.o. je sa 4. prešao na 3. mesto. Stručni štab je zadovoljan učinkom svojih izabranica, ali bilo je i grešaka koje se moraju otkloniti.

Golubice se revanširale Lavicama

U

spele su fudbalerke Spartaka da se revanširaju Lavicama za poraz u Leskovcu, ovoga puta zahvaljujući boljoj i disciplinovanoj igri.
Staša Đokić je postigla dva gola za samo dva minuta i to na izmaku prvog poluvremena. Ovi golovi su neosporno uticali na moral gostujuće ekipe i konačan trijumf "golubica". Vanja Petrović je golom postignutim 15 minuta pre završetka utakmice samo potvrdila dominaciju domaće ekipe.

Inače, ova mlada Spartakova nada, iako tiha i nenametljiva, sve više privlači pažnju svojom efikasnošću. U prethodnom 12. kolu, protiv Jedinstva u Pirotu, postigla je čak 3 gola i trenutno je sa 10 golova drugi strelac subotičke ekipe.

Spartak d.o.o. je ovom pobedom popravio svoju poziciju. Trenutno zauzima 3. mesto sa istim brojem bodova (23) kao Napredak Junior 2018, ali sa znatno boljom gol razlikom od kruševačke ekipe (25:5).

U sledećem 14. kolu Spartak d.o.o. gostuje u Beogradu ekipi Rada koja se trenutno nalazi na začelju tabele.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Subotica, pomoćni teren sa veštačkom travom. DATUM: 14.03.2021. od 15:30 časova. SUDIJA: Milica Stevanović. ASISTENTI: Marija Jovanović i Maja Milošević. DELEGAT: Radivoj Muškinja. VREME: Oblačno.