14 Dijana Mladenović 81'
    15 Кatarina Andrić
    16 Jelena Spasić 81'
    17 Кristina Tovčević 58'
    18 Mina Кnežević 85'
Rad - Spartak d.o.o. 0 : 4 (0:0)

Nakon izvanrednog otpora koje su "građevinarke" pružile "golubicama" u prvom poluvremenu, u nastavku igre ipak nisu uspele da odole stalnom pritisku Subotičanki.

Vanja Petrović se penje ka vrhu liste strelaca

T

ek u 54. minuti Spartak je uspeo da zatrese mrežu Jovane Lukić, a strelac je bila Staša Đokić. Dvadeset minuta kasnije Vanja Petrović povisuje rezultat na 0:2. Treći gol postiže Elena Cvetković kojoj je ovo ujedno bio i gol prvenac u plavo-belom dresu. Vanja Petrović u 82. minuti svojim drugim golom na utakmici postavlja konačan rezultat od 0:4 za Spartak doo.

Ovim pogotkom Vanja Petrović i Staša Đokić su se izjednačile po broju datih golova (12) i trenutno dele drugo mesto na listi strelaca Prve lige Srbije za žene.

Sledeću utakmicu "golubice" igraju protiv Loznice na domaćem terenu.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Beograd, stadion FК Rad, veštačka trava. DATUM: 20.03.2021. od 13:30 časova. SUDIJA: Marija Jovanović. ASISTENTI: Milica Stevanović i Aleksandra Кostić. DELEGAT: Zoran Mitrović. VREME: Oblačno, prohladno