19 Nađa Кnežević
    20 Sanja Sofronić 46'
    22 Helena Host 16'
ŽFK Zemun - ŽFK Spartak 0 : 8 (0:4)

Prvih pola sata Zemun pružao dobar otpor. Goleadu otvorila Anastasija Ćirić. Biljana Ilić postigla svoj gol prvenac. Živana Stupar se uspinje na listi strelaca gde je Tijana Filipović i dalje neprikosnovena na vrhu.

Rutinska goleada

I pored izostanka povređene Aline Baka, tim Borisa Arsića je uspeo da ostvari ubedljivu pobedu na gostovanju protiv ekipe Zemuna. Prvih pola sata domaće igračice su odolevale napadima "golubica" posle čega su ipak poklekle i za svega 12 minuta primile 4 gola. Goleadu je otvorila Anastasija Ćirić u 33. minuti. Dva minuta kasnije priključuje se Živana Stupar, pa tri minuta nakon nje Tijana Filipović, da bi u 45. minuti Amerikanka Кerry Zerfoss četvrtim golom stavila tačku na prvo poluvreme.

Drugo poluvreme se nastavilo u dominaciji Subotičanki, a pala su nova 4 gola za konačnih 0:8. Peti gol je postigla Tijana Filipović u 56. minuti, a nakon nje na po desetak minuta razlike golove su postigle Molly Fiedler (67'), Živana Stupar (76') i Biljana Ilić u 83. minuti.

U poslednjem 18. kolu liga takmičenja, koje se igra 27./28. marta, Spartak će na domaćem terenu ugostiti Crvenu zvezdu. Od prvog vikenda aprila slede takmičenja u plej-ofu i plej-autu.

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:

MESTO: Novi Beograd, stadion FК Bežanija. DATUM: 20.03.2021. od 11:00 časova. SUDIJA: Andrijana Damjanović. ASISTENTI: Maja Milošević i Andrea Milošević. DELEGAT: Dejan Ivanović. VREME: sunčano, hladno