• Тренер:

Борис Арсић

• Алиса Куси
Спартак - ТСЦ 6 : 0 (4:0)

Спартак је свих 90 минута био доминантнији на терену и на крају заслужено победио. Захваљујући пожртвовању, брзини и окретности Алисе Куси, питање победника је решено још у првом полувремену. Сва три гола Алиса Куси је практично постигла из гужве у петерцу, а најзанимљивији је њен трећи погодак када је "отела" лопту и ефектно је забила у мрежу и тако скратила сувишну комбинаторику између Кауарт и Миливојевић.
Најлепши погодак припао је Весни Миливојевић која је упутила шут са повеће дестанце, са око 22-23 метра и смесила лопту иза леђа голманки ТСЦ-а.

У тиму Спартака се истакла Алиса Куси по ефикасноси, а похвале заслужује и Исидора Вучковић својим залагањем и зрелом игром, практично без грешке.

Гледано у целини игра Спартака, за разлику од постигнутог скора, ни овога пута није била на високом нивоу. Можда је повреда Сандре Овусу у 6. минути допринела томе и пореметила планове и концепцију Спартакове игре.

НАПОМЕНЕ:
- Следи пауза до 15./16. октобра.
- У наредном 5. колу Спартак игра градски дерби против екипе Спартак ДОО.

ИЗВОД ИЗ ЗВАНИЧНОГ ЗАПИСНИКА:

МЕСТО: Суботица, Градски стадион. ДАТУМ: 24.09.2022. од 14:00 часова. СУДИЈА: Зорана Стоиљковић. ПОМОЋНЕ СУДИЈЕ: Љубица Чубрило и Дуња Вукчевић. ДЕЛЕГАТ: Горан Илић. ПОСМАТРАЧ : Јелена Ранков. ВРЕМЕ: Сунчано